Power serisi reaktif güç kontrol röle ailesi, 3 fazlı, 2 fazlı veya 1 fazlı, orta gerilimde veya alçak gerilimde, dengeli veya dengesiz yüklerde, normal değişken yüklerde veya hızlı değişken yüklerde, SVC/TCR gerekmeyen yerlerde ve klasik metod kompanzasyon gereksinimlerine çözüm için geliştirilmiştir.

Power-15K bu ailenin 3 fazlı ve 15 kontaklı modelidir. Monofaze, difaze, trifaze kondansatör ve reaktörlerle kompanzasyon yapar.
POWER-15K serinin en ekonomik ve pratik modelidir.

Power ailesi geliştirilirken, kullanıcıların ihtiyacı olan her özellik düşünülerek; bütün aile standart sunulan birçok üstün özellikle donatılmıştır. Standart olarak sunulan özelliklerin en başında zengin analizör özellikleri gelir. 5mA’den başlayan hassas ölçüm (Power-15K için 20mA), %0.2 hassasiyette ölçümler (Power-15K için %1), 63. Harmoniğe kadar akım gerilim harmonikleri ölçümü (Power-15K için 31.harmniğe kadar), saatlik-günlük-haftalık-aylık enerji oranları, tarifeli enerjiler, faz başı enerjiler ve faz başına enerji oranları, import-export-endüktif-kapasitif-görünür enerjiler, nötr akımı, faz akım-gerilim-güçleri, güç faktörleri, ayrıca cos?’ler gibi yüzden fazla parametre hassas olarak ölçülür ve kullanışlı ölçüm ekranları ile kullanıcıya sunulur. Power-15K üzerinde saat olmadığı için tarifeli enerjiler ve günlük-haftalık-aylık enerji değerlerini hafızada depo etmez..
UES POWER 15K REAKTİF GÜÇ KONTROL RÖLESİ
Fiyatı : 660TL + KDV
UES Reaktif Güç Kontorl Rölesi, UES Sakarya Bayisi, UES Power Reaktif Röle, Reaktif Güç Kontrol Röle Fiyatları, Reaktif Röle Fiyatları, UES Ankara, UES Reaktif Röle, UES Regler, UES Ankara Reaktif Güç Kontrol Rölesi, UES MArmara Bayisi, Ulusal Elektronik Sanayi Ankara, Ulusal Elektronik Sanayi Sakarya, Ulusal Elektronik Sanayi İstanbul, Ulusal Elektronik Sanayi Bolu, Ulusal Elektronik Sanayi Kocaeli, Ulusal Elektronik Sanayi Yalova, Ulusal Elektronik Sanayi Bursa, Ulusal Elektronik Sanayi Bilecik, Ulusal Elektronik Sanayi Gebze, Ulusal Elektronik Sanayi İzmit, Ulusal Elektronik Sanayi İzmir, Ulusal Elektronik Sanayi Siirt, Ulusal Elektronik Sanayi Ordu, Ulusal Elektronik Sanayi Giresun, 15 Kademeli Reaktif Röle, 15 Kademe Şönt Reaktör sürebilen reaktif röle, 15 kademe şönt reaktör kontrollü reaktif röle, Grup Arge Reaktif Röle, Grup Arge reaktif güç kontrol rölesi, Grup Arge Regler, Grup Arge Röle Bayisi, UES Röle Bayisi, UES Endüktif Reaktif Röle, Sakarya Kompanzasyon, Sakarya Reaktif Röle, Adapazarı Reaktif Röle, Sakarya Reaktif Güç Rölesi, Sakarya Reaktif Güç Kontrol Rölesi, Elektropan Reaktif Röle, Elektropan EKR24K, Elektropan röle
UES Power 15K    UES Power 18K     UES Power 15 SVC     UES Power 27 SVC